Ozvučenie veľkej prezentačnej miestnosti s možnosťou rozdelenia na dve nezávislé prezentačné miestnosti Spýtajte sa otázku (0)

Ozvučenie veľkej prezentačnej miestnosti s možnosťou rozdelenia na dve nezávislé prezentačné miestnosti

Tento prípad sa používa, ak máme jednu veľkú prezentačnú / konferenčnú miestnosť, ktorá sa v prípade potreby dá rozdeliť na dve menšie. Zariadenie musí umožniť aby bol jeden rečník počuť v oboch častiach keď je predel otvorený, alebo aby bolo možné viesť v každej časti (po predelení) nezávislú prednášku. Obaja rečníci musia dokázať pomocou panelu na stene  nezávisle ovládať hlasitosť mikrofónu a hudby. Panel bude slúžiť aj na vstup zvuku z počítača prezentujúceho do ozvučenie.

Opäť na snímanie hlasu oboch prednášajúcich použijeme pár ručných bezdrôtových mikrofónov iLive 2x2, lebo sú veľmi dobre odolné voči spätnej väzbe. Pokiaľ má miestnosť sádrokartónový strop tak opäť použijeme reproduktory zabudované do stropu. Ako predzosilňovač by som použil PM1122 pretože má dve nezávislé zóny ktoré je možné pomocou pripojených panelov diaľkovo ovládať z pultu prednášajúceho. Na zosilnenie signálu z predzosilňovača PM1122 by som použil dvojkanálový zosilňovač napr. REVAMP2120. Zvukovú aparatúru by som ešte vybavil prehrávačom, aby sa cez prestávky a pri iných príležitostiach dalo do ozvučenia niečo pustiť. Napr. PCR3000RMKIII.

Hľadáte ďalšie možnosti ozvučenia prezentačnej miestnosti? Nájdete ich v tomto článku.

Hladate ine riesenie? Napiste nam!

2 716,74 € s DPH

  • Popis produktu
  • Poradňa (0)
Mikrofóny
Predzosilňovač
1 x PM1122
Ovládače na stene 2 x PM1122RL
Reproduktory 12x CMX20DT
Zosilňovač REVAMP2120T
Prehrávač PCR3000RMKIII

Zatiaľ neevidujeme žiadne otázky.

Odoslať otázku
Vaša otázka bola odoslaná nášmu tímu. Ďakujeme za záujem.
Odoslať otázku
Skryť formulár
Meno:
Email:
Otázka:
  Captcha
  Odoslať otázku