Set HLS 51 Radio Basic - skryté FM rádio a 1 reproduktor Spýtajte sa otázku (0)

Set HLS 51 Radio Basic - skryté FM rádio a 1 reproduktor

Sada obsahuje HLS 51 Radio Basic s diaľkovým ovládačom a reproduktor CMS508.

HLS 51 Radio Basic je ideálny zvukový systém pre priestory s podhľadmi, ktoré majú zabudované halogénové bodové svetlá – napríklad kuchyne, kúpeľne, ambulancie a ktoré majú možnosť vstupu pre externý hudobný zdroj. Výkonné rádio má výborný príjem, a to aj s najzákladnejšou dipólovou anténou. Kvalita príjmu môže byť ešte vylepšená pripojením rádia k externej anténe. HLS 51 Radio Basic môže byť vsunuté do podhľadu cez výrez pre halogénové bodové svetlo – tak, ako transformátor halogénového svetla. Ovláda sa diaľkovým ovládaním a infračerveným prijímačom umiestneným v strope alebo dotykovým panelom RC HLS 51-UP. Rádio môžete pripojiť k akýmkoľvek vhodným reproduktorom.

CMS508 je dvojpásmový HiFi reproduktor 35 W/8 Ohm, 60 Hz – 20 kHz, 171x171x54 mm, štvorcový. Vyrobený je z ABS plastu, odnímateľná mriežka je z hliníka. Montuje sa pomocou 4 skrutiek ukrytých pod mriežkou reproduktora. Štandardná farba je biela, pri odbere nad 12 ks je možné objednať aj iný odtieň z farebnej palety RAL.

Sada je vhodná všade tam, kde je potrebný jednoduchý a nezávislý audio systém - napríklad do kúpeľne, kuchyne, čakárne, chodby, garáže a podobne.

Rádio môžete pripojiť tiež k 1 -2 reproduktorom CM608CMS608, CMR608 alebo k 2 - 4 reproduktorom CMR15T, CM6T, CMX20T, CMR20T.

Hľadáte ďalšie možnosti ozvučenia kúpeľne? Nájdete ich v tomto článku.

Hladate ine riesenie? Napiste nam!

140,40 € s DPH

-22%

180,00 € s DPH

(1 položka na sklade )

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
  • Recenzie
  • Poradňa (0)
Sada obsahuje:
Rádio do sadrokartónového stropu
Stropný reproduktor do vlhka

Zatiaľ neevidujeme žiadne otázky.

Odoslať otázku
Vaša otázka bola odoslaná nášmu tímu. Ďakujeme za záujem.
Odoslať otázku
Skryť formulár
Meno:
Email:
Otázka:
  Captcha
  Odoslať otázku