Ozvučenie reštaurácie

ozvučenie reštaurácie
Pred začatím realizácie ozvučenia reštaurácie (bistra, kaviarne, krčmy alebo pubu) je potrebné si ujasniť viaceré otázky. Ak dobre zvážite odpovede na tieto otázky pri plánovaní, ušetríte veľa energie počas realizácie a hlavne ušetríte si veľa nervov počas používania systému ozvučenia. Pri odpovediach dobre uvážte čo naozaj potrebujete, lebo čím je ozvučenie zložitejšie, tým bude drahšie.

Základné otázky, ktoré by ste si mali položiť predtým ako sa rozhodnete ozvučiť svoju reštauráciu:

  1. Ktoré priestory chcete ozvučiť?
  2. Aký účel bude mať ozvučenie v jednotlivých priestoroch?
  3. Aké kladiete požiadavky na kvalitu ozvučenia jednotlivých priestorov?
  4. Aké bude umiestnenie reproduktorov, ich dizajn a farba?
  5. Čo bude zdrojom signálu (hudba, reč), koľko bude zdrojov a kde budú umiestnené?
  6. Koľko zvukov musí systém ozvučenia súčasne prenášať a v ktorých priestoroch bude hrať čo?
  7. Je potrebná oddelená regulácia hlasitosti pre jednotlivé priestory v rámci jednej zóny?
  8. Ako chcete ovládať ozvučenie? Výber hlasitosti, zdroja hudby a prehrávané skladby?
  9. Koľko financií ste ochotný do ozvučenia investovať?
  10. Ako rýchlo to potrebujete?

Tieto otázky rozoberáme podrobnejšie v našom článku:
článok ozvučenie reštaurácie

Článok: Ozvučenie reštaurácie

Ide o presnejší článok, ktorý obsahuje viac informácií. Ak Vás táto problematika zaujíma, odporúčame si stiahnuť aj Ebook: Ako si ozvučiť DOMOV. Čítať ďalej>>


Aby sme vám uľahčili situáciu, pripravili sme pre vás niekoľko setov vhodných na ozvučenie reštaurácie. Pri setoch máte istotu, že tieto zariadenia spolu pasujú. Tieto riešenia sú zoradené podľa veľkosti reštaurácie:

ozvučenie malej reštaurácieOzvučenie malej reštaurácie (jeden priestor)

 Potrebujete ozvučiť menšiu reštauráciu či kaviareň? Nechcete používať obrovské reproduktory, ktoré narušia dizajn Vašej prevádzky? Toto riešenie je práve pre Vás! Čítať ďalej>>
 

  ozvučenie reštaurácie s dvomi priestormi
Ozvučenie reštaurácie s dvomi priestormi

Ak idete ozvučiť reštauráciu, ktorá má 2 miestnosti, je potrebné, aby sa dala regulovať hlasitosť v týchto miestnostiach samostatne. V prvej zóne Vám budú hrať maličké, elegantné reproduktory Mask2... Čítať ďalej>>

ozvučenie reštaurácie s terasou

Ozvučenie reštaurácie s terasou

Potrebujete ozvučiť reštauráciu, ktorá má terasu? Neviete, ktoré reproduktory sú vhodné aj do exteriéru? Chcete, aby ovládanie hlasitosti bolo jednoduché? Toto riešenie je práve pre Vás!... Čítať ďalej>>

  ozvučenie veľkej reštaurácie s terasou
Ozvučenie veľkej reštaurácie (3 priestory) s terasou

 Ak vlastníte reštauráciu s tromi miestnosťami + terasa a potrebujete, aby v každom priestore hrala iná hudba a aby sa v každom priestore dala nastavovať samostatne aj hlasitosť, tak toto je riešenie pre Vás!...Čítať ďalej>>

 

  ozvučenie veľkej reštaurácie s terasou, WC a chodbami
Ozvučenie kaviarne s terasou, WC a chodbami za dobrú cenu

 Ide o ozvučenie troch zón. Kaviareň a terasu ozvučíme kvalitnejšími reproduktormi na stenu. Chodby a WC stačí ozvučiť stropnými reproduktormi. Pozrite si celé riešenie - Čítať ďalej>>

Ak vám nepasuje ani jeden z týchto setov, napíšte nám a my vám vypracujeme návrh vhodného ozvučenia. V zložitejších prípadoch vypracujeme návrh po obhliadke priestoru.

Pre ozvučenie reštaurácie je možné si vyberať z množstva kvalitných a pritom cenovo výhodných zariadení. Vieme zabezpečiť kompletnú dodávku ozvučenia "na kľúč" (projekt, dodávka, montáž) alebo i čiastkovo za spoluúčasti zákazníka.

Neváhajte nás kontaktovať. Spravíme Vám cenovú ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek. Napíšte nám email na proeling@proeling.sk, zavolajte nám alebo napíšte pomocou kontaktého formuláru (kliknutím na obrázok nižšie prejdete na kontaktný formulár).

kontakntý formulár


  Niektoré naše referencie:

Reštaurácia a vináreň Kortina

Theresia Chateau vchod
Komárno – 2017

Jedná sa o komplex vinárne, reštaurácie, cigarovne oddychovej zóny aj s ubytovaním a wellnessom priamo v historickom systéme hradieb v Komárne. V tomto komplexe sme zabezpečili dodávku, montáž aj inštaláciu (oživenie) zariadení. Išlo o:
- prehrávače: Apart PCR3000RMKIII, PMR4000RMKII,
- predzosilňovače: Zone4, PM1122
- ovládače: Zone4R, SVC4, ALINP
- zosilňovače: 2A600, A200, MA240
- reproduktory: MASK12T, MASK6CT, OVO3T, OVO5T, Sublime
- mikrofóny: iLive, iLive2x2
- iné: množstvo montážneho materiálu, káble, príslušenstvo, stojany na mikrofóny, rack na zariadenia a pod.

Kaviareň Coffeeshop Company v BC Rosum

Kaviareň Rosum
Bratislava - Ružinov – 2017

Biznis centrum Rosum je komplex kancelárskych priestorov, obchodov a služieb. Jedným z týchto podnikov je aj kaviareň značky Coffeeshop Company, kde si zákazníci okrem dobrej kávy môžu vychutnať aj dobré audio. Naša firma zabezpečila návrh použitej technológie, dodávku aj montáž zariadení. Konkrétne ide o reproduktory MASK4T, subwoofer SUBA165, zosilňovače iCom 2x20, Concept1 a prehrávač PMR4000RMKII.

SLOVAK PUB

ozvucenie slovak pub
Bratislava - 2013
V typickej slovenskej reštaurácie SLOVAK PUB nachádzajúcej sa na Obchodnej ulici v Bratislave, sme rekonštruovali ozvučenie (zosliňovače, mediálny prehrávač, reproduktory a mnohé iné). V tejto reštaurácii si môžete vychutnať výborné halušky či ďalšie jedlá pripravované z domácich produktov ich vlastnej farmy.

Bratislavský meštiansky pivovar

Bratislavský meštiansky pivovar
Bratislava – 2012

Pivovar s reštauráciou na Dunajskej ulici, ktorého snahou je nadviazať na pivovarnícku minulosť v Bratislave. Hlavné priestory sú ozvučené reproduktormi Apart OVO8-T.


 S ozvučením reštaurácie súvisia aj tieto články:

multiroom zonove ozvucenie
Ozvučenie terasy

 Ozvučeniu terasy sa venujeme v samostatnom článku. V ponuke máme viacero reproduktorov, vhodných na ozvučenie terás. Najlepším kandidátom sú určite reproduktory MASK6 - Čítať ďalej>>

 


Pre ozvučenie reštaurácie je možné si vyberať z množstva kvalitných a pritom cenovo výhodných zariadení. Vieme zabezpečiť kompletnú dodávku ozvučenia "na kľúč" (projekt, dodávka, montáž) alebo i čiastkovo za spoluúčasti zákazníka.

Neváhajte nás kontaktovať. Spravíme Vám cenovú ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek. Napíšte nám email na proeling@proeling.sk, zavolajte nám alebo napíšte pomocou kontaktého formuláru (kliknutím na obrázok nižšie prejdete na kontaktný formulár).

 

kontakntý formulár


 

 Ďalšie novinky sa dozviete na Facebooku