Ozvučenie športových a kultúrnych objektov

Ozvučenie veľkých priestorov, akými sú napríklad športové haly, telocvične, divadlá, koncertné sály, futbalové ihriská a tribúny a podobné, vyžadujú veľký akustický tlak, aby dokázali dohrať na väčšiu vzdialenosť.

Inak treba pristupovať k ozvučeniu vonkajších a inak k ozvučeniu vnútorných priestorov. Nielen, že je vonku technológia vystavená prírodným živlom, ale aj zvuk sa vonku na otvorenom priestranstve šíri úplne inak ako vnútri, kde sa odráža o stien.

Naša firma disponuje meracími zariadeniami, pomocou ktorých vieme ozvučenie optimálne nastaviť. Máme skladom široký sortiment kvalitných a pritom cenovo výhodných komponentov vhodných pre účel ozvučenia športových a kultúrnych objektov.

Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom na proeling@proeling.sk alebo pomocou nasledujúceho kontaktného formuláru.

kontakntý formulár

 


Najčastejšie používané zariadenia:

Reproduktory - na stenu
Zosilňovače a predzosilňovače
Tlakové reproduktory a projektory
Mikrofóny

 Naše referencie:

Futbalový štadión Petržalka

Štadión Petržalka
Bratislava - Petržalka – 2017

Malý štadión v Petržalke sme ozvučili reproduktormi MPLT62-G a projektormi MP26-G. Ďalej sme použili zosilňovače iA240XiA480X a predzosilňovač PM7400MKII

Športová hala Piešťany

Športová hala v Piešťanoch
Piešťany – 2015

Na ozvučenie športovej haly sme použili dva zosilňovače 2A400, 16 reproduktorov MASK6T, sadu bezdrôtových mikrofónov iLive, predzosilňovač PM1122 a ďalšie komponenty. Dodávka a montáž ozvučenia športovej haly je zrealizovaná Proelingom.

 

Novostavba SND

Novostavba SND - elektroakustické ozvučenie, inšpicientské zariadenie, video záznam, priemyselná televízia
Bratislava - 2007 (Projekt - dodávka - montáž)

Elektroakustické ozvučenie: opery, činohry, experimentálnej scény a nahrávacieho štúdia, vrátane vybavenia príslušných štúdií. Inšpicientský systém s nástupnou signalizáciou a titulkovacím tablom. Požiarno-evakuačný rozhlas, povelový a dorozumievací systém, priemyselná televízia. Kamerový systém so strihovým video pracoviskom SONY. Zariadenia pre rozhlasový a televízny prenos z priestorov SND. Požité zariadenia: Proeling, reproduktory E-V, reproduktory ic audio, zosilňovače Bittner, dig. prepojovač Nexus, dig. mix pult Aurus a iné.

________________________________________________________________________________


Neváhajte nás kontaktovať. Spravíme Vám cenovú ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek. Napíšte nám email na proeling@proeling.sk, zavolajte nám alebo napíšte pomocou kontaktého formuláru (kliknutím na obrázok nižšie prejdete na kontaktný formulár).

kontakntý formulár