7 produkty

Dorozumievací systém

 • MMP 205 - prepážkový systém

  MMP 205 - prepážkový systém

  Výrobca: Noves

  MMP 205 je systém určený na dorozumievanie sa obsluhy prepážky zo zákazníkom, všade tam, kde má z dôsledku zábran sťaženú komunikáciu, alebo činnosť v prepážke musí byť chránená napr. v pokladniach, dohovor obsluhy pri röntgene a pod.   
  156,00 € s DPH
 • Mikrofónne pulty 19"

  Výrobca: DELEC

  Staničky sú osadené displejmi, ktoré vedia zobraziť 18 znakov textu v ľubovoľnom jazyku a ktorý je čitateľný pri rôznych intenzitách osvetlenia a z rôznych uhlov. Užívateľ si môže zvoliť mikrofónnu staničku v rôznom prevedení: 19“, stolnú, modulárnu.
  Cena na vyžiadanie
 • Prepojovač

  Výrobca: DELEC

  Systém intercomu ORATIS je postavený na najnovších technológiách, čím je zachovaná vysoká flexibilita a súčasne aj vysoká spoľahlivosť zariadení od firmy DELEC. ORATIS intercom systém umožňuje komunikáciu od 8 až po 4.096 súčasne aktívnych portov.
  Cena na vyžiadanie
 • Karty prepojovača

  Výrobca: DELEC

  Pre prepojovač je k dispozícii veľký výber kariet. Funkčne sú rovnaké, odlišujú sa len druhom (spôsobom) pripojenia. Na výber je CAT5 kábel, videokábel, optokábel, analógovo symetricky, digitálne...
  Cena na vyžiadanie
 • Oratis 600 a Oratis 4000

  Výrobca: DELEC

  Centrálny prepojovač pre redundantné pripojenie max. 4 (oratis 600) alebo 7 (oratis 4000) segmentov.
  Cena na vyžiadanie
 • Danner moduly

  Výrobca: DELEC

  Danner panely oratis sú vyrobené pre zabudovanie do atypických ovládacích panelov, mixážnych pultov, režírovacích a strihových pracovísk. Plnohodnotne nahrádzajú 19“ a stolné mikrofónne pulty a používajú sa s nimi často v kombinácii a všade tam,...
  Cena na vyžiadanie
 • Pultík ORATIS

  Výrobca: DELEC

  Pultíky sú osadené s displejmi, ktoré vedia zobraziť 18 znakov textu v ľubovoľnom jazyku a ktorý je čitateľný pri rôznych intenzitách osvetlenia a z rôznych uhlov. Užívateľ si môže zvoliť mikrofónu staničku v rôznom prevedení.
  Cena na vyžiadanie