24 produkty

Kondenzátorové

 • NT1-A - mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  NT1-A je veľko-membránový kondenzátorový štúdiový mikrofón. Má rozsiahly dynamický rozsah a hĺbku oproti klasickému modelu NT1. Vysoká hladina SPL (137 dBA) umožňuje záznam hlasitého zdroja bez deformovania signálu. Má pôvabnú saténovo-niklovú...
  149,31 € s DPH 189,00 €
 • ADX12 - mikrofón na "husom krku"

  Výrobca: Audix

  ADX12 je kondenzátorový mikrofón, „husací krk“, 403 mm, s kardiodnou smerovou charakteristikou. Môže sa použiť so stolovým mikrofónovým stojanom alebo upevnený na štandardný mikrofónový stojan.
  199,00 € s DPH
 • ADX18

  Výrobca: Audix

  ADX12 je kondenzátorový mikrofón, „husací krk“, 558 mm, s kardiodnou smerovou charakteristikou. Môže sa použiť so stolovým mikrofónovým stojanom alebo upevnený na štandardný mikrofónový stojan.
  199,00 € s DPH
 • RODE M3

  Výrobca: RODE

  Rode M3 je vysoko univerzálny kondenzátorový mikrofón s veľmi nízkou hladinu šumu a kardioidnou charakteristikou. Je napájaný 9V batériou, ktorá je umiestnená v tele mikrofónu alebo sa môže napájať cez napájanie fantom 48V.
  89,00 € s DPH
 • RODE M2

  Výrobca: RODE

  Rode M2 je kondenzátorový mikrofón určený na živé vystúpenia, ale vhodný je aj do štúdií. Má robustnú kovovú konštrukciu, hyperkardioidnú smerovú charakteristiku, vďaka ktorej má vysokú odolnosť voči spätnej väzbe.
  99,00 € s DPH
 • RODE NT5-S Single

  Výrobca: RODE

  NT5-S je kondenzátorový mikrofón s pozlátenou membránou, určený pre záznam akustických nástrojov, bicích - overheat, činelov, živých produkcií a ďalších zvukových zdrojov, kde je potrebný stereofónny záznam.
  179,00 € s DPH
 • RODE NTG-1 - mikrofón pre kamery

  Výrobca: RODE

  NTG-1 je smerový kondenzátorový mikrofón určený pre videokamery. Tento mikrofón je navrhnutý pre profesionálne filmové natáčanie, prácu s videom, televízne prenosy a hudobný priemysel. Výstup je symetrický, má veľký odstup signál-šum a široké...
  209,00 € s DPH
 • Rode mikrofón NT3

  Výrobca: RODE

  NT3 je moderný mikrofón s kardioidnou charakteristikou, nízkym šumom a výborným zvukom. Má vnútornú ochranu vložky proti pádu, imunitu voči RF interferenciám, veľmi nízke skreslenie a široký frekvečný rozsah.
  209,00 € s DPH
 • RODE NTG-2 - mikrofón pre kamery

  Výrobca: RODE

  NTG-2 je smerový kondenzátorový mikrofón určený pre videokamery. Tento mikrofón je navrhnutý pre profesionálne filmové natáčanie, prácu s videom, televízne prenosy a hudobný priemysel.
  239,00 € s DPH
 • RODE S1

  Výrobca: RODE

  Rode S1 je profesionálny kondenzátorový mikrofón s pozlátenou membránou, ultra nízkým šumom a FET obvodmi. Je navrhnutý pre živé vokálne vystúpenia. Mikrofón má pravý kondenzátorový snímač navrhnutý pre optimálnu zvukovú reprodukciu.
  289,00 € s DPH
 • NT55 - nástrojový kondenzátorový mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  NT55 je nástrojový kondenzátorový mikrofón určený pre situácie, kde sa vyžaduje malý „nevtieravý“, ale veľmi účinný mikrofón. Má 1/2" (nasunutú) kondenzátorovú vložku použitú už pri svetovo známom mikrofóne RODE NT5. NT55 predkladá novú úroveň...
  289,00 € s DPH
 • NT1000 mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  NT1000 je kondenzátorový mikrofón s extrémne nízkym šumom, kardioidnou smerovou charakteristikou a širokou frekvenčnou charakteristikou. RODE NT1000 je určený ako pre vokál tak i pre inštrumentálné použitie.
  299,00 € s DPH
 • NT6 - kondenzátorový mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  NT6 je kondenzátorový mikrofón špeciálne navrhnutý pre uchytenie do obtiažnych miest. Kapsulu má oddelenú od elektroniky a spojenú ohybným 3 m dlhým káblom vystuženým kevlarovými vláknami. Jeho konštrukcia je postavená na základe veľmi úspešného...
  349,00 € s DPH
 • RODE NT5-MP pár

  Výrobca: RODE

  NT5 je kondenzátorový mikrofón s pozlátenou membránou, určený pre záznam akustických nástrojov, bicích - overheat, činelov, živých produkcií a ďalších zvukových zdrojov, kde je potrebný stereofónny záznam. Tento kompaktný mikrofón je predávaný v...
  299,00 € s DPH
 • RODE NT1-A PÁR

  Výrobca: RODE

  Kalibrovaný stereo pár dvoch kondenzátorových mikrofónov NT1-A vrátane odpružených držiakov a prenosného kufríka. Viac o mikrofóne pozri NT1-A.
  369,00 € s DPH
 • NT4 - kondenzátorový mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  NT4 je stereo XY kondenzátorový mikrofón, 2x externá 1/2" kapsula so zlatom pokrytou membránou. Kapsule sú dôsledne spárované a s plnou frekvenčnou odozvou. Tento mikrofón rieši večne starý problém stereo záznamu. Nie je potreba nakupovať vybrané...
  479,00 € s DPH
 • NT2000 - mikrofón RODE

  Výrobca: RODE

  Srdcom mikrofónu NT2000 je v austrálii navrhnutá a vyrobená TYPE HF1 dual diaphragm vložka. Frekvenčná a prechodová charakteristika tohoto nového meniča je navrhnutá za účelom doplnenia dnešnej modernej záznamovej techniky.
  479,00 € s DPH
 • RODE NTG-3 - profesionálny kondenzátorový mikrofón

  Výrobca: RODE

  NTG-3 je profesionálny kondenzátorový mikrofón odolný voči vlhkosti, určený pre prácu v rozhlasovom alebo televíznom vysielaní. Mikrofón má nízku hmotnosť (163 g), špeciálny povrch odolný proti slnečnému žiareniu, malý manipulačný hluk a...
  619,00 € s DPH
 • NT55-MP - dvojica kompaktných mikrofónov RODE

  Výrobca: RODE

  NT55-MP je spárovaná dvojica kompaktných kondenzátorových mikrofónov NT 55. Má 1/2" (nasunutú) kondenzátorovú vložku použitú už pri svetoznámom mikrofóne RODE NT5. NT55 predkladá novú úroveň technológie, nízký šum a široký dynamický rozsah.
  629,00 € s DPH
 • ITEC PA7

  ITEC PA7 - mikrofón na husom krku 300mm

  Výrobca: ITEC Audio

  PA7 je elektretový kondenzátorový mikrofón vysokej triedy. Kardioidná charakteristika s XLR / M konektorom, integrovaný modul napájania phantom pre 9 až 52 V, impedancia 200 Ohm, SPL max 132 dB, farba - čierna, biela, dĺžka 300 mm.
  135,71 € s DPH